Translate

Translate

INTRODUKCJA

INTRODUKCJA

Witajcie w Willi Dobry Dom w Karkonoszach!

Ten blog, to opowieść o domu w górach. O ich mieszkańcach i gościach. O sąsiadach i przechodniach, takich jak Wy, wstępujących na chwilę, aby odpocząć od zgiełku cywilizacji. To ballada o snach na jawie. O pejzażach duszy i krajobrazach ciała.

Pamiętacie "Sielankę o domu" Wojtka Bellona? - "...a góry nade mną jak niebo, a niebo nade mną jak góry". Dom w górach. Blog w górach.Tak, tak. Wszystko, co robię na co dzień i o czym myślę, kieruję w te progi. Dlaczego? Bo to przyszłość. Moja i moich najbliższych. Mam nadzieję, że stanie się naszą wspólną przygodą na wiele długich wieczorów (nie koniecznie zimowych).

To magiczne miejsce. Pozwólcie nutom historii i klimatu Dobrego Domu koncertować przy herbacie (jeśli ktoś woli, może być coś mocniejszego). Rozgośćcie się, poznajcie domowników i pozwiedzajcie. Navigare necesse est!

Zaproszenia


POKOJE GOŚCINNE CZEKAJĄ

POKÓJ NR 6


POKÓJ NR 5

POKÓJ NR 3POKÓJ NR 2

PÓŹNOWAKACYJNE ZAPROSZENIA
Ekstra miejsce w super cenie! Willa Dobry Dom zaprasza na piknikowanie w centrum Karkonoszy. Chcesz iść w góry? 100 m od domu zaczynają się szlaki turystyczne biegnące we wszystkich kierunkach. Chcesz na spacer? 300 m od domu wije się Ścieżka pod Reglami, którą możesz zwiedzić najpiękniejsze zakątki Karkonoszy. Chcesz zobaczyć pałace i zamki Kotliny? Zielonym szlakiem z Willi Dobry Dom dotrzesz w ciągu godziny do pierwszego: Zamek na Chojniku , a dalej pójdzie już gładko. Chcesz poleniuchować na zielonej trawie wśród zapachów jodeł i świerków? Wychodzisz z domu i... leniuchujesz w rytmie szumu potoku. 

Zapraszamy!


Pokój nr 6
Łazienka Pokoju nr 6
Wszystkich, 
których "najdzie" ochota na dobry wypoczynek, 
Willa Dobry Dom zaprasza 
w swoje podwoje.
Druga sypialnia Pokoju nr 6

Druga sypialnia Pokoju nr 6
Wygodne, przestronne apartamenty ugoszczą Was ciszą i komfortem. Po długich wędrówkach szlakami czy po turystycznych atrakcjach okolicy nabierzecie sił i zregenerujecie się w kojącej kąpieli lub po prostu zlegniecie w fotelu na werandzie i wsłuchacie się w kołysankę górzystej nocki. Obszerne łóżka otulą Was tajemnicą snu abyście mogli w nowym dniu kontynuować przygody. Zapomnicie o troskach i trudach cywilizacji, goszcząc w Willi Dobry Dom.
Weranda z ogrodu
Jodły i świerki wokół domostwa nastroją Was spokojem i błogością.Szum strumienia wyśpiewa Wam radość i mądrość starych gór.
Pokój nr 5
Łazienka Pokoju nr 5
Pokój nr 5
Tutaj znajdziecie ukojenie nadszarpniętych nerwów, odkryjecie na nowo uroki górskiej natury, nasycicie się świeżym powietrzem i klimatem magicznych krajobrazów. 
Barry przywita Was radosną energią, Mrunia nauczy łowić pstrągi w pobliskim strumieniu, Shrek podpowie, gdzie najlepiej zażyć słonecznych kąpieli, Migotka przypomni o właściwej porze posiłku a Oliwer wykorzysta każdą chwilę, abyście "zagłaskali go na śmierć".
Potok Brocz
A jeśli poddacie się wszechogarniającemu lenistwu, możecie spędzać całe dnie przy grillu czy ognisku sącząc kolory i melodię przyrody w towarzystwie ulubionych napojów w rytmie rwącego potoku. 
Przyjedźcie i skosztujcie 
Willi Dobry Dom o każdej porze roku!
ZAPRASZAMY