Translate

Translate

INTRODUKCJA

INTRODUKCJA

Witajcie w Willi Dobry Dom w Karkonoszach!

Ten blog, to opowieść o domu w górach. O ich mieszkańcach i gościach. O sąsiadach i przechodniach, takich jak Wy, wstępujących na chwilę, aby odpocząć od zgiełku cywilizacji. To ballada o snach na jawie. O pejzażach duszy i krajobrazach ciała.

Pamiętacie "Sielankę o domu" Wojtka Bellona? - "...a góry nade mną jak niebo, a niebo nade mną jak góry". Dom w górach. Blog w górach.Tak, tak. Wszystko, co robię na co dzień i o czym myślę, kieruję w te progi. Dlaczego? Bo to przyszłość. Moja i moich najbliższych. Mam nadzieję, że stanie się naszą wspólną przygodą na wiele długich wieczorów (nie koniecznie zimowych).

To magiczne miejsce. Pozwólcie nutom historii i klimatu Dobrego Domu koncertować przy herbacie (jeśli ktoś woli, może być coś mocniejszego). Rozgośćcie się, poznajcie domowników i pozwiedzajcie. Navigare necesse est!

piątek, 4 kwietnia 2014

Słoneczny Jagniątków

Po nietypowo nijakiej zimie do Jagniątkowa zawitała już wiosna.
Słońce roztapia ostatniego śnieżnego bałwanka i ogłasza wszem i wobec, że z horyzontu nie zejdzie, aż dopiero w listopadzie! Budząca się do życia zieleń wypatruje wędrowców. Ptaki wyśpiewują zaproszenia wielkanocno-majówkowo-wakacyjne. Ich trele to koncerty od rana do wieczora i wieczora do rana.
Strumienie szepczą sarnom nowinki przyniesione przez turystów w plecakach. Szlaki i ścieżki ogrzane uśmiechniętym słońcem czyszczą swoje kilometrowe wstęgi, aby buty piechurów i koła rowerów gładko przemierzały ich karkonoskie ostępy.


P.S.W najbliższy weekend majowy Karkonosze zapraszają na INAUGURACJĘ WIOSNY CIEPLICKIEJ, PÓŁMARATON JELENIOGÓRSKI ORAZ PARADĘ ROWERÓW i wiele, wiele innych atrakcji dla tych bardziej i mniej aktywnych.

 więcej na :
naweekend.jeleniagora.pl
www.superbieg.pl


 A więc nie zwlekajcie i rezerwujcie noclegi w Willi Dobry Dom i przyjeżdżajcie poszaleć w słonecznym Jagniątkowie! 

6 komentarzy:

poczta z kwiatami pisze...

Biore udział w tym biegu!!

swierkowe-zacisze.pl pisze...

Świetne zdjęcia, aż chciałoby się wynająć taki drewniany domek gdzieś w Beskidach albo innych górach i odpocząć :)
Pozdrawiam i czekam na kolejne posty.

AasaPolska.pl pisze...

Jak bym miał pieniądze to na pewno bym się przeprowadził tam. Tylko skąd tą kasę brać.

Granit Hersteller pisze...

Zawsze chciałam mieszkać w górach- Tam jest zawsze tak pięknie i w pewien sposób klimatycznie. Jestem znad morza, ale zawsze mnie ciągnęło do gór.

sklep z materiałami pisze...

przepiękny dom w górach aż chciał bym tam zamieszkać

telefon voip pisze...

Ten blog oceniam bardzo wysoko bo jest dużo wpisów na tym blogu. Jest super.